Wypożyczalnia tanich samochodów - Poznań
Tel.: 791 058 058
Slider
POLITYKA PRYWATNOŚCI – Auto Wynajem Aut

Polityka prywatności


Informacja o przetwarzaniu danych klienta firmy AutoWynajemAut.pl/Opel Shop Jarosław Stachowiak.

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych związanych z procesem sprzedaży towarów i usług jest Opel Shop Jarosław Stachowiak z siedzibą w Poznaniu ul. Grunwaldzka 217/221.

Ponadto, informujemy, że:

1. Podstawę przetwarzania danych osobowych stanowi zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679

a. art. 6 ust. 1 lit. – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy ( zawarcie umowy, obsługa logistyczna dostaw i zwrotów, obsługa logistyczna reklamacji, dochodzenie roszczeń, windykacja należności);

b. art. 6 ust. 1 lit. c) – przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze: Ustawa z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych; Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r., Ordynacja podatkowa (rejestracja w sprzedaży)

2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres wskazany przepisami prawa.

3. Pani/Pana dane osobowe zostaną powierzone:

a. firmom zapewniającym obsługę IT,

b. kancelarii prawnej,

c. biegłemu rewidentowi,

d. tłumaczom przysięgłym.

4. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane do urzędu skarbowego oraz innych podmiotów określonych przepisami prawa.

5. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wykonywania kopii danych osobowych.

6. Usunęliście Pani/Pana danych osobowy w zakresie wymaganym przepisami prawa jest niemożliwe.

7. Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe, wynikających z przepisów kodeksu cywilnego oraz prawa podatkowego. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia zawarcie umowy handlowej – sprzedaży towarów i usług.

9. Decyzje dotyczące rozstrzygnięcia spraw związanych z zawieraniem umowy, jej warunków nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Poznań, dn. 24 maja 2018 r.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien